Psycholog szkolny

W ostatnich latach wraz ze zmianą mentalną w polskim społeczeństwie wzrosło zapotrzebowanie na pomoc psychologiczną, co znalazło odzwierciedlenie w akceptacji korzystania z porad psychologa w szkole. Obecnie coraz mniejszy wpływ na zachowanie uczniów w tej kwestii ma wpływ stereotyp, że wizyta w gabinecie psychologicznym jest czymś wstydliwym.

Wzrost zainteresowania pomocą psychologiczną obserwuje się we wszystkich typach szkół. Temat ten był poruszany m. in. na I Kongresie Psychologów i Pedagogów Szkolnych w Warszawie w dniach 16-17.02.2007r.

W związku z powyższym w naszej szkole uczniowie oraz ich rodzice mogą korzystać z porad pań psycholog w gabinecie nr 2B w godzinach:

Beata Szynalska-Skarżyńska  poniedziałek    8.30 - 13.30

piątek             8.30  - 13.30